Kunst tentoonstellen in Neteland


Ben je een beeldende kunstenaar en wil je graag exposeren buiten je eigen gemeente? Neem dan eens een kijkje op www.regioneteland.be/expositieruimtes. Daar staan alle gemeentelijke tentoonstellingsruimtes in Neteland gebundeld.

Als kunstenaar uit Neteland huur je deze ruimtes aan dezelfde voorwaarden als een kunstenaar van de gemeente waar je de locatie huurt. Van bepaalde tentoonstellingsinfrastructuur kan zelfs gratis gebruik maken. Bovendien kan je ook onder dezelfde voorwaarden tentoonstellingsmateriaal ontlenen, bij gebruik van deze expositieruimtes.

Neteland wil lokale kunstenaars optimaal ondersteunen en organiseerde daarom een bevraging en participatieavond om hun behoeften in kaart te brengen. Door het toegankelijk aanbieden van expositieruimtes bieden we alvast een antwoord op één van de gesignaleerde noden.

Contact

Neteland

Augustijnenlaan 3O
22OO Herentals
O14 28 5O 5O

Grobbendonk

Boudewijnstraat 4
228O Grobbendonk
O14 51 1O 2O

Olen

Dorp 1
225O Olen
O14 26 31 11

Herentals

Augustijnenlaan 3O
22OO Herentals
O14 28 5O 5O

Herenthout

Bouwelse Steenweg 8
227O Herenthout
O14 5O 21 21

Vorselaar

Markt 14
229O Vorselaar
O14 5O 11 O1